logo Magnesia

Kur „Magnesia“ šaltinis?

Kur „Magnesia“ šaltinis?

Slavkovski miškas

Sveiki atvykę į Europos magnio širdį!

Vienintelė vieta Europoje, kurioje dėl išskirtinio šaltinio natūralus magnis išgaunamas kiekvieną dieną.

Magnezijos sudėtis

Ypatinga Slavkovski miško gamta

Keliaudamas į gamtos gelmes, „Magnesia“ turi įveikti serpantino, uolienos, kurioje yra labai daug magnio, klodą. Jis į vandenį išsiskiria dėl anglies dioksido, likusio nuo kadaise čia vykusios vulkaninės veiklos.

Serpantino ir anglies dioksido derinys yra toks ypatingas, kad visoje Europoje jis randamas tik keleto kvadratinių kilometrų Slavkovski miško teritorijoje.


Slavkovski miškas saugo iš viso 606 km2 gamtos, supančios „Magnesia“ šaltinį, plotą.

Čia esanti nepaliesta gamta yra saugoma nuo žmogaus veiklos jau 40 metų.

Ši vieta dėl mineralinių vandenų gausos ir įvairovės yra viena svarbiausių Europoje.

Iš gilumų į paviršių čia trykšta 160 šešių skirtingų vandens rūšių šaltinių.

Vietinė retenybė yra dujų išsiveržimas į išorę, tai yra „mofette“ reiškinys.

Išskirtinės gamtos įrodymas yra endeminiai augalai – rūšys, kurių niekur kitur pasaulyje nerasite.

Vertingiausia teritorija ir botanikų rojumi galima apibūdinti taip vadinamą „Mnichovo serpantinų“ kompleksą.

Slavkovski miške yra 21 Europoje žinoma saugomų teritorijų tinklui NATURA 2000 priklausanti vietovė.

Be šaltinių čia dar yra ir durpynai, taip pat pelkėtų ir kemsuotų pievų teritorijos.

Kaip gamta sugeba sukurti „Magnesia“?

Saugoma teritorija Slavkovski miškas

nepaliesta gamta Vakarų Čekijos širdyje, suteikia idealią apsaugą ypatingiems vietos šaltiniams.

Vanduo, esantis Slavkovski miško centrinėje gręžinių dalyje, praeina keletą uolienų sluoksnių, kurie veikia kaip natūralus filtras.  Vanduo saugomas nuo bet kokio civilizacijos poveikio.
Vandens ir trečiojo periodo magminės kilmės CO2 susijungimas – anglies dioksidas kyla į paviršių per plyšius ir lūžio linijas. Susitinka su vandeniu, kuriame ištirpsta ir padeda ištirpti kitiems mineralams. Anglies dioksidas suteikia mineraliniam vandeniui „Magnesia“ natūralų, labai švelnų išsiskiriančių burbuliukų skonį.
Gilumose vanduo yra prisotinamas anglies dioksido ir natūraliai praturtinamas mineralais iš uolienų. „Magnesia“ įgauna išskirtinį anglies dioksido kiekį dėl uolienos, vadinamos serpantinu.

Gylis 100 metrų

Mineralinis vanduo „Magnesia“ yra išgaunamas siurbliu tiesiai iš 100 metrų gilumoje esančio gamtos šaltinio, be jokio žmogaus rankų prisilietimo.

Magnezijos sudėtis

KATIJONAI(mg/l)
Mg2+ 170
Ca2+ 37,4
Na+ 6,17
ANIJONAI(mg/l)
Cl- 2,11
SO42- 11,1
HCO3- 970

Ištirpusios kietos medžiagos: 788 (mg/l)

Magnesia. Visoje Europoje nerasite tokio pačio, kaip jis.

MarkėMgNaBendras kiekis ištirpusių kietųjų medžiagų
Magnesia 170,00 6,17 788,00
Hépar 110,00 14,00 2580,00
Quézac 95,00 225,00 1656,00
Badoit 85,00 165,00 1200,00
Contrex 75,00 9,00 2078,00
San Pelegrino 56,00 44,00 1109,00

Informacijos šaltinis: www.mineralwaters.org.

„Magnesia“ ypatingas tuo, kad jame yra didelis kiekis anglies dioksido, nedidelis natrio kiekis ir yra vidutinės mineralizacijos. Ką tai reiškia? Gaunate magnio (Mg) ir neapkraunate organizmo dideliu kitų medžiagų, ypač natrio (druskos), kiekiu.

Viename mineralinio vandens „Magnesia“ litre yra 170 mg magnio. Išgerdami vieną 1,5 l talpos butelį, gaunate 68 proc. rekomenduojamos natrio paros normos.

„Magnesia“ yra idealus jūsų organizmo natūralaus magnio šaltinis.

Istorija

Grünská kyselka – vyresnioji Magnesia sesuo

Istorinė šių dienų mineralinio vandens „Magnesia“ pirmtakė yra išskirtinė „Grünská kyselka“, kuri dėl savo naudingų savybių buvo vertinama jau 19 -ame amžiuje.

  • 1893: Užfiksuotas „Grünské kyselka“ išgavimas ir vartojimas.
  • 1899: Šaltinio savininkas, Engelbertas Zulegeris, pradeda platinti vandenį visame pasaulyje.
  • 1902: Šis rūgštus mineralinis vanduo pirmą kartą gydytojų specialistų įvertinamas, kaip turintis teigiamą poveikį žmogaus organizmui.
  • 1928: Sutuoktiniai Löseriai pasirūpina, kad „Grünská kyselka“ sparčiai plėstųsi ir modernizuoja pilstymo įrangą.
  • 1928: Įkuriami legendiniai užeigos namai „Almbrünnl“. Firminiu patiekalu tampa puiki kava, kuri greičiausiai yra verdama iš rūgštaus mineralinio vandens.
  • 1939: Prasideda Antrasis pasaulinis karas. Remiantis kai kuriais duomenimis, šaltinį užvaldo Vokietija.
  • 1990: Žlugus režimui, patrono „s. p. Západočeská zřídla“ dėka pavyksta inicijuoti naujo gręžinio idėją.
  • Šiandien: Išskirtinis šaltinis, pavadinimu „Magnesia“, yra gaminamas ir platinimas bendrovės „Karlovarské minerální vody“. Tai yra nepakeičiamas magnio šaltinis kiekvienai dienai.

Rekomenduojama specialistų jūsų sveikatai

Teigiamas magnio, esančio mineraliniame vandenyje „Magnesia“, poveikis jūsų sveikatai yra patvirtintas daugeliu garsių Europos mokslinių tyrimų laboratorijose.

„Magnis yra ketvirtas dažniausiai žmogaus organizme pasitaikantis ir antras iš dažniausiai ląstelėse esantis elementas. Magnis yra būtinas daugiau nei 300 žmogaus organizme vykstančių gyvybinių procesų ir medžiagų apykaitos reakcijoms, o žmogus šiuolaikinėje industrinėje visuomenėje, prastai maitindamasis ir dėl savo gyvenimo būdo nuolat patiria magnio, kuris yra reikalingas normaliai raumenų, pirmiausia širdies raumens funkcijos, nervinės funkcijos veiklai ir organizmo energijos gamybos reakcijoms, trūkumą“.  Prof. MUDr. Zdeněk Zadák, CSc., iš Prahos Karolio Universiteto tyrimų ir vystymosi centro

„Magnis“ yra pagrindinis ląstelių gyvybei reikalingas elementas, kurio negalima pakeisti jokiu kitu elementu. Yra būtinas energijos gamybai (reikalingas raumenims, pvz., sportuojant) ir bendrai baltymų apykaitai organizme (raumenų, fermentų ir daugumos gyvųjų organizmo audinių augimui), padeda centrinės nervų sistemos veiklai, pvz., mokantis ir t. t. Be to, didina vaisingumą ir sumažina savaiminių persileidimų riziką“. Prof. Dr. Sándor A. Kiss, Šegedo universitetas, Budapeštas

Mineralinį vandenį „Magnesia“ rekomenduoja „Čekijos gydytojų rūmai“, remiantis ekspertizėmis, atliktomis ČGR mokslų tarybos.

Norėdami optimizuoti ir analizuoti šios svetainės srautą, mes naudojame slapukus. Mes dalinamės slapukais su mūsų socialinės žiniasklaidos, reklamos ir analitikų partneriais. Partneriai gali sujungti šią informaciją su kita informacija, kurią pateikėte ar gavote naudodamiesi jų paslaugomis. Karlovarské minerální vody, a.s. informacijoje, gautoje naudojant slapukus, nėra jokių asmeninių duomenų. Likdami šiame tinklalapyje jūs sutinkate leisti mums naudoti šią informaciją.