logo Magnesia

Esame atsakingi

Esame atsakingi

100 proc. perdirbama

Visą mineralinio vandens „Magnesia“ butelį, taip pat kamštelį ir etiketę galima vėl panaudoti kitam perdirbimui. Todėl nepamirškite: kai atsigaivinsite ir papildysite magnio kiekį, išmeskite jį į geltonąjį konteinerį. Ten prasidės jo naujas gyvenimas – iš jo gali būti pagamintas multino džemperis, šiltas miegmaišio užpildas arba kitas butelis.

Kad iš savo butelių gautume geriausią rezultatą, skiriame lėšų rūšiavimo ir perdirbimo sistemai EKOKOM. Dėl šios sistemas Čekijos Respublikoje yra perdirbami 7 iš 10 butelių. Panaudokime kartu ir likusius tris.

Mažesnis kiekis PET

Kai kuriame naujojo butelio dizainą, galvojame ne tik apie jo praktiškumą, bet taip pat ir apie aplinkos apsaugą. Todėl nuolat mažiname buteliams gaminti reikalingo PET kiekį.

Nuo 2001 metų sumažinome PET kiekį, kurio reikia vienam buteliui pagaminti. Dabar beveik ketvirtadaliu mažesnė yra ir pakavimo plonosios folijos (iki 40 proc.) ir kamštelio masė. Už tai dėkojame aukštos kvalifikacijos čekų dizaineriams, kurie rūpinasi mūsų butelių išvaizda. Paskutinį butelio dizainą sukūrė Janas Čapekas

Saugome mūsų šaltinį

„Magnesie“ šaltinio vieta yra saugomoje Slavkovski miško teritorijoje, būtent pirmojoje (labiausiai saugojamoje) vandens šaltinio apsaugos zonoje. Gamta, esanti aplink ją, yra nepaliesta žmonių veiklos ir mes darome viską, kad taip būtų ir toliau.

Ką dar apie tai, be kito, įsivaizduojate?

  • Naudodamiesi automatinėmis matavimo stotimis, stebime fizines šaltinių savybes, sekame mineralinio vandens mikrobiologinę kokybę ir cheminę sudėtį.
  • Griežtai laikomės eikvojimo reikalavimų, kad vyktų natūralus šaltinio atsistatymas.
  • Rūpinamės aplinkine gamta – prisidėjome prie pažintinio „Mnichovo serpentinų“ tako įrengimo.

Norėdami optimizuoti ir analizuoti šios svetainės srautą, mes naudojame slapukus. Mes dalinamės slapukais su mūsų socialinės žiniasklaidos, reklamos ir analitikų partneriais. Partneriai gali sujungti šią informaciją su kita informacija, kurią pateikėte ar gavote naudodamiesi jų paslaugomis. Karlovarské minerální vody, a.s. informacijoje, gautoje naudojant slapukus, nėra jokių asmeninių duomenų. Likdami šiame tinklalapyje jūs sutinkate leisti mums naudoti šią informaciją.