logo Magnesia

Remiame Čekijos kultūrą

Magnesia, kuriame yra natūralus magnis, nuostabiai atgaivins ne tik jūsų organizmą. Kartu su jumis apdovanojame geriausius čekų aktorius, filmus ir knygas!

„Čekijos liūtas“ ir „Magnesia“

Jau nuo 2002 metų kartu su „Čekijos kino akademija“ padedame apdovanoti geriausius sukurtus filmus – esame pagrindiniai apdovanojimo „Čekijos liūtas“ rėmėjai.

Daugiau apie geriausius čekiškus filmus sužinosite www.ceskylev.cz.

Studentų filmų

Padedame studentams patekti ant raudonojo kilimo!

Apdovanojimų „Čekijos liūto“ metu „Magnesia“ įteikia atskirą apdovanojimą geriausiems studentų sukurtiems filmams. Norime paremti jaunus kūrėjus, paskatinti tolimesniems darbams ir padėti atsirasti naujai Čekijos filmų kūrėjų kartai.

„Magnesia Litera“ už geriausias
knygas

Dalyvavome steigiant jubiliejinius kritikų ir skaitytojų apdovanojimus „Magnesia Litera“. Šiandien jums renkame geriausias knygas iš dešimties kategorijų, įskaitant ir sekamus „Metų knygos“ apdovanojimus.

Daugiau apie geriausius čekiškus filmus sužinosite www.magnesia-litera.cz.

Geriausių aktorių
apdovanojimai „Thálie“

Esame taip pat pagrindiniai Aktorių asociacijos „Thálie“, teikiančios apdovanojimus už išskirtinius nuopelnus pjesės, operos, baleto ir muzikinio arba dramos šokio žanruose.

Daugiau apie įžymiausius čekų menininkus sužinosite www.ceny-thalie.cz.

Norėdami optimizuoti ir analizuoti šios svetainės srautą, mes naudojame slapukus. Mes dalinamės slapukais su mūsų socialinės žiniasklaidos, reklamos ir analitikų partneriais. Partneriai gali sujungti šią informaciją su kita informacija, kurią pateikėte ar gavote naudodamiesi jų paslaugomis. Karlovarské minerální vody, a.s. informacijoje, gautoje naudojant slapukus, nėra jokių asmeninių duomenų. Likdami šiame tinklalapyje jūs sutinkate leisti mums naudoti šią informaciją.